MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5588520
nr 558 8520
Byrå
sent 1800-tal, längd: 100, djup: 42, höjd: 97
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 december 2008
kl 18:17:07
300 kr
350 kr
400 kr